Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Візитка закладу

Дата: 7 березня 2018 о 13:51, Оновлено 4 грудня 2020 о 07:21
Автор: Коваль О. Л.

Навчально-виховний комплекс «Оженинська загальноосвітня школа

І-ІІI ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)»

Острозької районної ради Рівненської області,

Рисунок1с. Оженин Острозького району

Директор – Коваль Ольга Леонтіївна, 1973 року народження, освіта вища, закінчила Рівненський державний педагогічний інститут імені Мануїльського (учитель української мови та літератури, шкільний психолог),  загальний стаж педагогічної роботи складає 19 років, на посаді директора  закладу – з 2012 року.

Загальні відомості про заклад

Оженинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 заснована у 1960 році як восьмирічна. У 1987 році закладу надано середньої школи, у 1987 році – реорганізовано у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Оженин. Перший випуск у 1989 році.  У 2009 році реорганізована в загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 2, у 2012 році – в навчально-виховний комплекс «Оженинська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради.

Форма власності . Комунальний заклад Острозької районної ради.

Мова навчання: українська.

Основні напрямки діяльності

Освітній процес забезпечує 46 педагоги, із яких 22 має вищу кваліфікаційну категорію,  8 – першу категорію, 6 – другу категорію, 10 – спеціаліст, 12 вчителів закладу мають звання «Старший вчитель», 1 вчитель – звання «Вчитель - методист».

Обслуговуючий  персонал – 14 осіб.

Організовано роботу методичних об’єднань класних керівників, суспільно-гуманітарних дисциплін, учителів початкових класів, природничо-математичних дисциплін, вчителів української мови  та літератури, вчителів військово-спортивного напрямку.

У навчально-виховному комплексі навчається 359 учнів в 18 класах та 20 вихованців дошкільної групи.  Навчання здійснюється в одну зміну.

У закладі діють органи учнівського самоврядування: дитяче об’єднання «Козачата» (1-4 класи), об’єднання «Патріот» (5-7 класи), молодіжне об’єднання «Ерудит» (8-11 класи).

У виховній діяльності керуємось Основними орієнтирами виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України,  Концепцією національно-патріотичного виховання молоді, обласною Програмою національного виховання учнівської молоді на 2008-2020 роки.

У закладі діють такі гуртки: аматорська театральна студія «Первоцвіт», вокальний «Домісолька», туристичний «Азимут», краєзнавчий «Пам'ять»,  журналістики «Живе слово», «Умілі руки»,  «Юні квітникарі», клуб «Патріот» християнська етика.

У 2016-2017 н.р. у школі встановлено новий навчально-комп’ютерний комплекс, підключений до мережі Internet, програмне забезпечення: ліцензована операційна система Windows 10,  , є електронна пошта, Web-сайт, методичний кабінет, спортивна та актова зала, майстерня, кабінет практичного психолога та соціального педагога, кімната школяра, медичний кабінет, бібліотека, їдальня, краєзнавчий музей.

Організовано підвезення учнів шкільним автобусом з сіл Стадники та Бродів до навчального закладу.

Для вихованців та школярів працює шкільна їдальня.

Навчальний заклад у 2019-2020 навчального року посідає загальне ІV місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін серед шкіл району, ІІ місце у районній Спартакіаді школярів. Щороку учні школи є переможцями ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу української мови ім. П.Яцика, мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка, олімпіади «Юне обдарування», інтерактивних конкурсів «Кенгуру», «Колосок», «Бобер, «Левеня» «Соняшник», «Грінвіч».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.